jak pracuję

Marketing internetowy to ścisła współpraca kilku stron
Praesent at laoreet libero, molestie euismod enim. Suspend isse pulvinar, erat vel tincidunt rutrum, leo nibh ornare. Morbi scelerisque lorem at nisl condimentum varius. Nullam mattis viverra vestibulum inceptos himenaeos. Vestibulum quis imperdiet diam, eu faucibus leo. Class aptent tacit.
0 +
Tons of paint used
0 +
Cool Number
Dokładnie słucham

Początek znajomości to rozmowa podczas której słucham o problemach i wyzwaniach Klienta. Podczas tej rozmowy staram się tylko zadawać pytania.

Poznaję branżę

Następnie rezerwuję sobie czas na poznanie branży oraz konkurencji. Buduję obraz problemów przed którymi możemy stanąć w przyszłości.

Określam cele

Znając branżę, wyzwania Klienta oraz jego możliwości finansowe i organizacyjne oraz oczekiwania, wspólnie określamy cele do osiągnięcia.

Ustalam strategię

Mając wyznaczone cele dobieram odpowiednią strategię do ich realizacji. Skupiamy się na celach krótko i średnio terminowych mając na uwadze dłuższy okres.

Dobieram narzędzia

Do przygotowanej strategii dobieram narzędzia: wyszukuję podwykonawców działań dobieram odpowiednie narzędzia informatyczne.

Optymalizuję / Skaluję

Ostatni etap to bieg chomika w kołowrotku :). Optymalizuję koszty rozpoczętych działań a po uzyskaniu założonych efektów rozwijam je (działania a nie koszty).

Our Process
Modele współpracy

Szkolenia

“Szyte na miarę” szkolenia dla większych zespołów . Na szkoleniach pracujemy na konkretnych przykładach.

Konsultacje

Konsultacje w trybie 1-1 z poszczególnymi specjalistami. Konsultacje to typowa praca nad rozwiązaniem probolemów

Stała współpraca

Stała współpraca przy obsłudze projektów. W tym modelu przejmuję część obowiązków działu marketingu.

to co najważniejsze

Firma która przynosi zyski

Marketing internetowy to nie koszt – to inwestycja której celem jest zwiększenie zysków firmy. I to na tym głównym celu skupiam się w mojej pracy.

Rafał Skarżyński

Moi klienci

Marki z którymi pracowałem

Kontakt

Napisz do mnie