welcome
Kim jestem
Ekspert Digitalizacji Marketingu i budowania sprzedaży w internecie dla małych i średnich firm. Certyfikowany Specjalista Google Ads,  Google Analytics, Microsoft Ads. Profesjonalista w dziedzinie SEO/SEM/SMM/UX. Doświadczony konsultant i trener.
about us
Czym się zajmuję

Swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie wykorzystuję doradzając właścicielom firm oraz kadrze zarządzającej w zakresie marketingu. Do moich kompetencji należy rozszerzenie działań promocyjnych o kanały powiązane z internetem. Pomagam określić cele, zbudować strategię działań, dobrać odpowiednie narzędzia, wybrać wykonawców oraz kontrolować wyniki. Ponadto zajmuję się budową i organizacją działów związanych z prowadzeniem działań promocyjnych w sieci. Projektuję struktury, uczestniczy w rekrutacjach, wdrożeniach i szkoleniach.

welcome
Jak mogę Ci pomóc

Wszystko zależy od tego na jakim poziomie rozwoju jest Twoja firma.

Chętnie umówię się na spotkanie podczas którego poznam wyzwania strojące przed Twoją organizacją. Opracujemy wtedy wstęp do dalszych działań.

certyfikacje

Potwierdzenie kompetencji

Potwierdzenie 3 głównych wymagań związanych z jakością prowadzenia kampanii w Google.

Zdany egzamin z prowadzenia reklamy Google Ads w wyszukiwarce

Brenda Meyer

Google

Sonia Collier

Google

To co najważniejsze

Firma która przynosi zysk

Marketing internetowy to nie koszt – to inwestycja której celem jest zwiększenie zysków firmy. I to na tym głównym celu skupiam się w mojej pracy.

Rafał Skarżyński

moi klienci

Marki z którymi pracowałem

kontakt

Napisz do mnie